Smluvní podmínky

 

Předmět smlouvy
Předmětem smlouvy jsou položky výslovně uvedené v objednávce (dále jen zboží). Prodávající se zavazuje, že bude dodávat zboží v souladu se specifikací nebo s vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží, vyhovující normám, předpisům a nařízením platným na území ČR.

Objednávka
Veškeré uskutečněné objednávky jsou považovány za ZÁVAZNÉ. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, které jsou k dispozici na www.detsky-svet.com, a že s nimi souhlasí.

Storno objednávky – zákazník nemá možnost stornovat objednávku sám. Storno může provést pouze provozovatel po předchozí domluvě, a to do doby expedice. Po expedici zásilky, již nelze objednávku stornovat.

Nevyzvednutí zásilky – nevyzvednutí zásilky na dobírku není pokládáno za odstoupení od smlouvy a zákazník tak bude požádán o úhradu poštovného. V případě, že nebude toto poštovné uhrazeno do 7 dnů, vyhrazujeme si právo takového zákazníka v budoucnu neobsluhovat.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případech, že objednané zboží nelze z určitých důvodů dodat. V těchto případech bude kupující neprodleně ze strany prodávajícího kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

Zboží
Zboží nabízené v našem internetovém obchodě je dovážené z Anglie. Jednotlivé zboží je nafoceno a popsáno. Zboží je nafoceno co nejpřesněji, ale i tak může dojít ke zkreslení barev úpravou fotografií nebo různou světelnou intenzitou, druhem Vašeho monitoru, apod.
 

Cena
Není-li v popisu zboží uvedeno jinak, platí cenová nabídka zboží vždy po dobu uveřejnění na www.samuvbazarek.cz. K ceně zboží jsou připočítávány náklady na doručení.

Dodací podmínky
Objednané zboží je rozesíláno po celém území České republiky, a to prostřednictvím České pošty. Objednávky jsou expedovány na adresu uvedenou v objednávce max. do 3 pracovních dnů od jejich přijetí nebo přijetí peněz na účet (kromě svátků, víkendů a předem avizovaných dovolených, či při nemoci). Pokud nebude prodávající schopen z jakéhokoliv důvodu zboží dodat, bude kupující neprodleně informován a dohodnut s ním další postup.

Zásilky jsou rozesílány jako Obchodní balíky - tyto balíky mají úložní dobu 7 dnů, po uplynutí této lhůty jsou balíky zasílány zpět. Zásilky jsou doručeny vždy maximálně do 2 dnů od data odeslání, pokud do této doby balíček neobdržíte, kontajktujte prosím svoji poštu.

Kupující je povinen prohlédnout zboží při jeho převzetí. Zjistí-li mechanické poškození obalu zboží, je povinen neprodleně zkontrolovat stav zboží a v případě jeho poškození sepsat záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy zboží nese dopravce. Kupující je povinen o míře poškození zboží neprodleně informovat prodávajícího.

Nebude-li objednané zboží zaplaceno do 7 kalendářních dnů od data objednání, bude objednávka automaticky zrušena a zboží bude opět nabízeno v internetovém obchodě dalším kupujícím.

Způsob doručení-Česká pošta
Bankovní převod – poštovné a balné 60,-
Dobírka – poštovné a balné 95,-

Způsob úhrady
Převodem z účtu – částku zasílejte na účet číslo 154546145/0600, prosíme o důsledné zadávání VS, který je shodný s ID objednávky. Platbu očekáváme na našem účtě do 7 dnů ode dne objednávky.

Převodem složenkou na účet – částku zasílejte na účet číslo 154546145/0600, uveďte adresu majitele účtu: Ida Veit, Ke Kameni 324, 251 62 Louňovice. I zde prosíme o důsledné zadávání VS, který je shodný s ID objednávky. Platbu očekáváme na našem účtě do 7 dnů ode dne objednávky.

Dobírka – částku zaplatíte přepravci (Česká pošta) při převzetí zboží.

 

Doklad o zaplacení
Doklad o zaplacení objednávky je zasílán elektronickou poštou na email uvedený v objednávce. Prosíme tedy o zadání správné a funkční emailové adresy.

 

Záruční doba
Na nové zboží se vztahuje 2 letá záruční doba. Na zboží secondhandové, se záruka nevztahuje.

Reklamace
Nebudete-li se zaslaným zbožím spokojeni, zaručujeme Vám právo na vrácení zboží do 14 dnů po obdržení zásilky. V případě, že nejste z jakéhokoliv důvodu se zbožím spokojeni, kontaktujte nás na info@samuvbazarek.cz a pošlete ho jako pojištěnou zásilku na vlastní náklady zpět na adresu: Ida Veit, Ke Kameni 324, Louňovice 251 62.  V žádném případě neposílejte zboží zpět na dobírku, takový balík nebude přijat. Vrácené zboží musí být čisté a v původním stavu.

Po obdržení zboží vám bude vrácena částka ponížená o výši poštovného na účet nebo složenkou do 10 dnů od přijetí reklamované zásilky.

Emailová adresa
Při vyplňování objednávky nebo registrace prosíme o uvedení správného a funkčního emailu. Všechna komunikaci probíhá elektronickou poštou - potvrzení rezervace, potvrzení objednávky a zaslání podkladů k platbě, zaslání faktury a oznámení o odeslání a zaplacení objednávky. 

Ochrana osobních dat
Pro uskutečnění obchodu a vyřízení Vaší objednávky potřebujeme některé Vaše osobní údaje. Tyto údaje budou použity pouze pro vyřízení objednávky a nebudou předávány žádným třetím osobám.